امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122710
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، طبق اعلام امیر سمواتی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی این فیلم با در اختیار داشتن 35 ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، طبق اعلام امیر سمواتی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی این فیلم با در اختیار داشتن 35 سینما در تهران و 2 سینما در شهرستان 350 میلیون تومان فروش کرده است.

«ساکن طبقه وسط» تاکنون و در 15 روز اکران، 300 میلیون تومان در تهران و 50 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

همچنین طبق اعلام منیژه حکمت تهیه‌کننده «شهر موش‌ها2» این فیلم تاکنون 10 میلیارد و 300 میلیون تومان فروش کرده است که قرار است به زودی رقم کامل فروش آن به تفکیک تهران و شهرستان اعلام شود.

براساس این گزارش، طبق اعلام محمدرضا فرجی مدیر دفتر پخش حوزه هنری فیلم سینمایی «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان در سینماهای تهران 447 میلیون تومان و 163 میلیون تومان در شهرستان‌ها و مجموعا 610 میلیون تومان فروش داشته است.

به گزارش فارس، همچنین طبق اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران، مجموع فروش فیلم سینمایی «خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی یک میلیارد و 235 بوده است که 865 میلیون تومان در سینماهای تهران و 370 میلیون تومان در سینماهای شهرستان فروش داشته است.

بنابراین گزارش،سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا‌ در خصوص آخرین رقم فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت‌الله نیز گفت: «آرایش غلیظ» با در اختیار داشتن 33 سینما در کل کشور به مجموع فروش یک میلیارد و 147 میلیون تومان رسیده که از این میزان 852 میلیون تومان سهم تهران و 295 میلیون تومان سهم سینماهای شهرستانی است.

همچنین احمد مختاری از دفتر هدایت فیلم در خصوص آخرین رقم فروش «آتش بس 2» به کارگردانی تهمینه میلانی گفت: این فیلم تا پایان روز پنجشنبه با دراختیار داشتن 66 سینما در کل کشور به مجموع فروش 3 میلیارد و 350 میلیون تومان دست یافته است که 2 میلیارد و 135 میلیون سهم تهران و 1 میلیارد و 215 میلیون تومان هم سهم شهرستان بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها