امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122712
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 25
سیدفردین تقی‌زاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

سیدفردین تقی‌زاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به درج برخی از خبرهای نادرست در رسانه‌ها در رابطه با لغو «وام شهریه دانش هسته‌ای» گفت: «وام شهریه دانش هسته‌ای» لغو نشده و پرداخت این وام در صندوق رفاه دانشجویان همچنان ادامه دارد.

وی گفت: هیچ گونه تحریمی در این خصوص صورت نگرفته است و با توجه به مشکلاتی که امسال در بحث بودجه داشتیم و بودجه نسبت به سال 92 کمتر شده ولی به هیچ وجه « وام شهریه دانش هسته‌ای» لغو نشده‌است.

تقی‌زاده تصریح کرد: متاسفانه برخی رسانه‌ها اخیرا خبرهای کذبی در رابطه با لغو این وام منتشر کردند که درست نیست و این موضوع بهانه‌ای به دست دشمنان خواهد داد که بگویند دولت با دانش هسته‌ای مخالف است.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی صندوق رفاه دانشجویان اظهار داشت: ما از دانش هسته‌ای حمایت می‌کنیم زیرا یک پروژه ملی است و به تمام کسانی که برای وام شهریه دانش هسته‌ای ثبت نام کردند این وام را پرداخت می‌کنیم. یعنی 100 درصد دانشجویان این رشته در صورت داشتن شرایط وام خواهند گرفت.

تقی‌زاده تاکید کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تاکید رئیس جمهور و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران در خصوص تقویت و حمایت از دانشمندان هسته‌ای، صندوق رفاه دانشجویان در خصوص اعطای تسهیلات دانش هسته‌ای و حمایت از دانشجویان مرتبط با این رشته مصمم‌تر از سال‌های گذشته بوده و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشجویان متقاضی وام و تسهیلات دانش هسته‌ای به‌صورت ویژه حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها