امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122714
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 16
محمدهادی حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فعالیت شبانه برخی صنایع در استان تهران اظهار داشت: برخی از ...

محمدهادی حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فعالیت شبانه برخی صنایع در استان تهران اظهار داشت: برخی از صنایع استان تهران به دلیل بی‌توجهی به شاخص‌های زیست‌محیطی، شب‌هنگام و در روزهای تعطیل فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره‌کل محیط‌ زیست استان تهران در ادامه افزود: با توجه به محدودیت نیروی انسانی، نمی‌توان ادعا کرد که به طور شبانه‌روز تمامی صنایع کنترل و نظارت می‌شوند.

وی گفت: بر همین اساس، برخی صنایع به شکل اتفاقی و یا از طریق گزارش‌ها رصد و مورد پیگیری قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در تهران 30 هزار واحد صنعتی فعالیت می‌کند، گفت: لازم است با توجه به قانون، تمام صنایع برای ساماندهی فاضلاب‌ها و خروجی آلاینده‌های خود مجهز به سامانه پایش لحظه‌ای شوند و بر همین اساس ملاک قضاوت قرار گیرند.

به گفته حیدرزاده، در این میان راستی‌آزمایی صنایع نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی با بیان اینکه شاید ادعای واهی باشد ما بتوانیم تمامی صنایع را پایش کنیم، ادامه داد: در این باره باید از سامانه‌های مختلف استفاده کرد و به سمت قوانین و مقرراتی حرکت کرد که تعهدات اجتماعی دارندگان صنایع را افزایش دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها