امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122721
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از جروزالم پست، همزمان با آماده باش پلیس برای مقابله با اعتراضات احتمالی در بیت المقدس، یک مقام ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از جروزالم پست، همزمان با آماده باش پلیس برای مقابله با اعتراضات احتمالی در بیت المقدس، یک مقام ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی گفت که اعتراضات و بی ثباتی در بیت المقدس ممکن است هفته‌ها و ماهها به درازا بکشد.

این مقام امنیتی اسرائیل به شبکه 10 رژیم صهیونیستی گفت که تخمین‌ها و بررسی‌های ما نشان می‌دهد که هیچ سازمان یا دستور سازمان یافته‌ای پشت ناآرامیها و اعتراضات اخیر در شرق بیت المقدس وجود ندارد.

براساس گزارشها، درحالیکه بیت المقدس یک روز بعد از بسته شدن به روی نمازگزاران صبح جمعه برای ادای فرایض دینی مسلمانان باز شده است اما حضور نیروهای امنیتی اسرائیل در محوطه مسجد چشمگیر است.

روز گذشته رژیم صهیونیستی درهای مسجدالاقصی را به روی فلسطینیها بست اقدامیکه با واکنش شدیدی مواجه شد به گونه ای که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی آن را اعلان جنگ علیه فلسطین خواند.

درحالیکه رژیم صهیونیستی ورود به مسجد الاقصی را برای مردان زیر 50 سال محدود کرده است پلیس اسرائیل از افزایش حضور نیروهای امنیتی در شرق بیت المقدس برای مقابله با خشونتهای احتمالی خبر داده است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار