امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122723
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی فردا ساعت 9 صبح در شعبه 28 دادگاه ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی فردا ساعت 9 صبح در شعبه 28 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مقیسه برگزار خواهد شد.

یازدهمین جلسه دادگاه آقازاده معروف روز دوشنبه 5 آبان ماه به صورت غیرعلنی برگزار شد و مهدی هاشمی باز هم از حضور در جمع خبرنگاران اجتناب کرد اما محمود علیزاده طباطبایی، وکیل وی پس از خروج از دادگاه در جمع خبرنگاران حاضر شد و به بخشی از سوالات آن‌ها پاسخ داد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به کیفرخواست همچنان ادامه دارد، گفت: ما هیچ یک از اتهامات را قبول نداریم و از اول هم درخواستم برگزاری دادگاه به صورت علنی بود که دادگاه نپذیرفت.

علیزاده طباطبایی تصریح کرد: من در پاسخ به نمایندگانی که نامه نوشته‌اند درخواست دارم که یک مناظره تلویزیونی برگزار کنند، اطلاعات نمایندگان غلط است و کسی مثل توکلی یک روز اظهار پشیمانی می‌کند که چنین اتهاماتی را علیه مهدی هاشمی مطرح کرده است.

وی با تأکید بر اینکه روند رسیدگی به پرونده در دادسرا مناسب نبوده، گفت: بازپرس به دلایل له متهم توجهی نکرده و تنها علیه او مطالبی را مطرح کرده است.

وی با اشاره به اینکه دلیل طولانی شدن دادگاه فرآیند دفاع است، گفت: تا الان 6 شکایت از من و ابوالمعالی دیگر وکیل مهدی هاشمی از سوی دادستان صورت گرفته که یکی از آنها منجر به تصمیم قضایی شد اما نقض شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها