امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122743
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «احمد بدرالدین حسون» مفتی اعظم سوریه اعلام کرد که سرویس اطلاعاتی ترکیه اطلاعات کاملی از

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «احمد بدرالدین حسون» مفتی اعظم سوریه اعلام کرد که سرویس اطلاعاتی ترکیه اطلاعات کاملی از گروه‌های تروریستی از جمله داعش در اختیار دارد.

حسون درباره «کنستانتین گورافلیف» گردشگری روسی که تروریست ها وی را ربودند، گفت: سرویس اطلاعات ترکیه اطلاعات کاملی از گروه‌های تروریستی از جمله داعش در اختیار دارد و با آنها در ارتباط است و از این طریق می‌تواند به روسیه در یافتن این گردشگر کمک کند.

وی در گفت‌وگو با خبرگزاری «ریانووستی» روسیه، تصریح کرد، روسیه می‌تواند از طریق ترکیه، اطلاعاتی را از گردشگر  خود به دست آور؛ زیرا ترکیه با گروه های تروریستی ارتباط دارد.

مفتی سوریه با اشاره به آگاهی ترکیه از قتل‌هایی که توسط داعش صورت می‌گیرد، تأکید کرد، ترکیه به سادگی می‌تواند ده‌ها غیر نظامی را از چنگ داعش خارج کند.

گورافلیف روسی قصد داشت از سوریه عبور کند و از طریق عبور از مناطق دورا افتاده در خاورمیانه، سفر خود را در مصر به پایان رساند، ولی افراد مسلح وی را در آغاز اکتبر 2013 ربودند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها