امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122763
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، حجت الاسلام ابوترابی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پیش از خطبه‌های نماز جمعه غرب تهران اظهار داشت: دین اسلام، دین ...

به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، حجت الاسلام ابوترابی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پیش از خطبه‌های نماز جمعه غرب تهران اظهار داشت: دین اسلام، دین مدیریت دنیا برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت است و یکی از مهمترین عرصه‌های مدیریت که اداره سیاسی است، نماز جمعه است.
وی با ابراز تسلیت به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله مهدوی کنی، عنوان کرد: از ویژگی‌های آیت‌‌الله مهدوی کنی، هوشمندی و عقل‌گرایی ایشان بود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: میزان عاقل بودن در تناسب مستقیم با مدیریت هوا و هوس قرار دارد.
ابوترابی گفت: اگر حاج ملا علی کنی فقاهت، تفکر و بصیرت سیاسی را با یکدیگر پیوند زده بود، آیت‌الله باقری کنی در میان شما چون مشعل پرفروغی می‌درخشد که فقاهت با عقلانیت و اندیشه در ایشان گره خورده و عالم تربیت یافته دینی تحویل جامعه اسلام داده است.
وی در ادامه سخنان اخلاقی خود خطاب به مادران و پدران گفت:  پدران و مادران با تربیت فرزندان عالم و فقیه در مکتب امام صادق علیه السلام باید رهرو راه فقها که مبتنی بر اخلاق، دیانت و خداپرستی است، باشند و راه آیت الله حاج ملا علی کنی ، آیت الله باقری کنی و آیت الله مهدوی کنی را بپیمایند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین از فعالیت‌ها و اقدامات امام جمعه، حجت الاسلام صالح‌نیا تقدیر و تشکر کرد و برای وی آرزوی توفیقات روزافزون از خداوند متعال داشت.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها