امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122775
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 147
به گزارش فارس به نقل از سی نت، بررسی‌های موسسه Survata که از طریق پرسش از 2500 آمریکایی 13 تا 44 ساله صورت گرفته نشان می‌دهد مردم امریکا بیش از هر ...

به گزارش فارس به نقل از سی نت، بررسی‌های موسسه Survata که از طریق پرسش از 2500 آمریکایی 13 تا 44 ساله صورت گرفته نشان می‌دهد مردم امریکا بیش از هر چیز نگران جمع آوری داده‌های شخصی خود توسط شرکت گوگل هستند.

آن‌ها گفته‌اند که این شرکت بیش از آژانس امنیت ملی آمریکا، والدین، روسای ادارات و هر فرد یا موسسه دیگری می‌تواند حریم شخصی کاربران را تهدید کند.

در جریان این تحقیق از پرسش شوندگان خواسته شد تا از یک تا 10 به افراد و مؤسسات مطرح شده در مورد میزان نگرانی از نقض حریم شخصی‌شان نمره بدهند که نمره یک به معنای عدم نگرانی و نمره 10 نشانگر شدت نگرانی آن‌ها بوده است. بر همین اساس گوگل نمره 7.39 را کسب کرده و رتبه اول بدنامی را به دست آورد. پس از این شرکت هم آژانس امنیت ملی آمریکا با کسب نمره 7.06 رتبه دوم را از آن خود کرد.

نمرات مربوط به نگرانی از جمع آوری اطلاعات شخصی توسط رییس اداره و والدین هم به ترتیب 6.85 و 5.93 بوده است. این نتایج آنقدر غیرقابل پیش بینی بوده که حتی باعث شگفتی مدیران Survata شده است.
انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها