امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122781
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 124
مهدی میر مهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نامه نگاری با 11 نهاد برای انتقال صنف موبایل از دو اتحادیه ...

مهدی میر مهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نامه نگاری با 11 نهاد برای انتقال صنف موبایل از دو اتحادیه صوتی و تصویری و اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی به اتحادیه فناوران رایانه خبر داد.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: در سال 86 صنف موبایل به دو بخش فروش و تعمیرات منفک شد که بخش فروش به اتحادیه صوتی و تصویری و بخش تعمیرات به اتحادیه دستگاه های مخابراتی و ارتباطی انتقال یافت.

وی آشفته بازار فعلی موبایل و سرگردانی خریداران درباره کلاهبرداری در پاساژ های فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش را نشان از عدم کفایت دو اتحادیه متولی برای پیگیری امور این صنف دانست.

میرمهدی می گوید: تمام کالاهای IT از جمله لپ تاپ و تبلت در زیرمجموعه اتحادیه فناوران رایانه است و موبایل ها نیز دیگر از سیستم عامل ها استفاده می کنند و از این رو موبایل نیز در کنار تبلت می تواند به اتحادیه فناوران منتقل شود.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران همچنین از نخستین پاسخ گویی به نامه‌های ارسالی او خبر داد و گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس که بیشترین پیگیری کارهای صنفی در آن انجام می شود روز چهارشنبه در نامه‌ای به وزیر صنعت خواستار تعیین تکلیف این موضوع شده است.

انتهای پیام/آ
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها