امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122785
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش فارس به نقل از فایننشال باز، امروزه با بررسی داده‌ها و محتوای تولید شده توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌توان به خوبی در مورد دیدگاه‌های ...

به گزارش فارس به نقل از فایننشال باز، امروزه با بررسی داده‌ها و محتوای تولید شده توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌توان به خوبی در مورد دیدگاه‌های آنان در مورد عملکرد شبکه‌های اجتماعی اطلاع حاصل کرد. از همین رو دو طرف امیدوارند با تحلیل و دسته بندی داده‌هایی که میلیون‌ها کاربر توییتر تولید کرده‌اند بتوانند روندهای آتی را در عرصه‌های مختلف کاری پیش بینی کنند.

این کار به نفع شرکت‌های مختلف تجاری نیز هست و آن‌ها از این طریق می‌توانند از دیدگاه کاربران در مورد عملکرد و محصولاتشان مطلع شوند و بر این اساس برنامه‌های حرفه ای آتی خود را به گونه ای تنظیم کنند که رضایت کاربران به حداکثر برسد.

آی بی ام خود قصد دارد ده هزار نفر را استخدام کرده و تعلیم دهد تا بتواند ضمن بررسی داده‌های توییتری استراتژی‌های تجاری تازه ای را پی بگیرد. البته خود توییتر هم به تازگی برای تحلیل دقیق حجم بالای داده‌های موجود در این سایت به خرید شرکت گنیپ که در همین زمینه فعال است روی آورده.

شرکت آی بی ام چند سالی است سبک کاری صد ساله خود را تغییر داده و به جای عرضه سخت افزار به ارائه خدمات کلود و محصولاتی برای تحلیل انبوه داده روی آورده است.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها