امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122786
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش فارس به نقل از ولیو واک، این نمایه‌های کاربری شامل مشخصات و تصاویر افرادی جذاب بوده که عضو آن سایت نبوده‌اند و تنها برای فریب کاربران و جلب ...

به گزارش فارس به نقل از ولیو واک، این نمایه‌های کاربری شامل مشخصات و تصاویر افرادی جذاب بوده که عضو آن سایت نبوده‌اند و تنها برای فریب کاربران و جلب اشتیاق آنها برای حضور در سایت یاد شده به آن افزوده می‌شدند.

JDI Dating سه سایت دوستیابی اینترنتی را در انگلیس اداره می‌کند که در همه آنها چنین تخلفاتی روی داده است. در این نمایه ها مشخصات کامل شخصیتی و علائق و سن این اعضای قلابی هم به طور کامل درج شده بود.

اگر چه عضویت در سایت‌های وابسته به JDI Dating رایگان است، اما گردانندگان آن برای تشویق کاربران تازه عضو شده به صرف هزینه از طرف اعضای قلابی پیام هایی را برای آنان ارسال می کردند تا این افراد به عضویت خدمات پولی درآمده و بین 10 تا 30 دلار در ماه پرداخت کنند. جالب اینکه عضویت کاربران برای استفاده از خدمات پولی JDI Dating اغلب بدون اطلاع و کسب رضایت آنها تمدید می‌شد.

با توجه به گستردگی کلاهبرداری‌های این سایت کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا موضوع را مورد بررسی قرار داده و به این شرکت دستور داده تا نمایه های قلابی خود را حذف کرده و همچنین 616165 دلار خسارت بپردازد.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها