امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122788
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 104
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کامبیز ناظریان در رزمایش پدافند غیرعامل در محل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: در شرایطی که این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کامبیز ناظریان در رزمایش پدافند غیرعامل در محل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: در شرایطی که این شرکت به 4 میلیون و 204 هزار و 529 مشترک خدمت‌رسانی می‌کند، پیک بار تابستان امسال 4152 مگاوات رسید.

وی با بیان این که هم‌اکنون میزان تلفات شبکه توزیع تهران بزرگ 9.2 درصد است گفت: در سال گذشته 17 هزار و 854 گیگاوات ساعت انرزی الکتریکی توزیع شده است.

وی از اجرای سامانه مکانیزه مدیریت خودروهای عملیاتی (AVL) در راستای امکان بهره‌گیری از آنها به‌صورت شناور در شرایط ایجاد بحران شبکه خبر داد و گفت: تهیه و تدارک تجهیزات مستقل مخابراتی امن از قبیل توسعه رادیوترانک، بیسیم‌های ماهواره‌ای و سایر تجهیزات و تهیه بانک اطلاعاتی به‌روز مراکز حساس، حیاتی و مهم کلانشهر تهران و همچنین انجام بازدیدهای دوره‌ای از تجهیزات و تاسیسات از جمله اقدامات نرم‌افزاری و سخت افزاری در جهت پدافند غیرعامل است.

*سناریوی مانور کلیه مراکز حساس با تغذیه آنها از حداقل دو شبکه مجزا 

وی تصریح کرد: سناریوی مانور کلیه مراکز حساس، حیاتی و مهم به نحوی که امکان تغذیه آنها از حداقل دو شبکه مجزا میسر شود تهیه شده و از آن استفاده می‌شود.

ناظریان با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه اتوماسیون و مانیتورینگ تجهیزات پست‌های توزیع جهت امکان انجام عملیات قطع و وصل از راه دور اظهار داشت: تمامی مراکز کنترل شبکه با تجهیزات اضطراری از قبیل ژنراتور و UPS مجهز شده‌اند.

*جمع آوری شبکه سیمی شهر تهران و جایگزینی آن با کابل‌های خودنگهدار تا سال 96

وی از جمع آوری شبکه سیمی شهر تهران و جایگزینی آن با کابل‌های خودنگهدار تا سال 96 خبر داد و گفت: اجرای استراتژی توسعه پست‌های برق با ظرفیت پایین در راستای ایجاد پراکندگی تجهیزات و برق‌رسانی از طرح‌های در دست اقدام توزیع برق تهران بزرگ در راستای پدافند غیرعامل است.

ناظریان خاطرنشان کرد: به‌کارگیری نصب مولدهای تولید پراکنده DG و CHP از طریق تسهیلات و مشوق‌های ابلاغی در حال انجام است.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها