امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122810
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 12
مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به موضوع

مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به موضوع المپیادهای درون مدرسه‌ای، اظهار داشت: آنقدر بحث المپیادهای درون مدرسه‌ای مهم است که مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های کشور در سمیناری که در تهران برگزار شد از وزیر آموزش و پرورش تشکر کردند.

وی افزود: پس از برگزاری افتتاحیه المپیادهای درون مدرسه‌ای، جلسه ستاد این طرح برگزار و مقرر شد تا پایان برگزاری این المپیاد ناظران 2 بار به استانها رفته این طرح را ارزیابی کنند.

حمیدی تصریح کرد: به روابط عمومی معاونت تربیت بدنی مأموریت داده شد تا موضوع ثبت فیلم و تصاویر این المپیاد را انجام دهد.

وی به ثبت نام دانش‌آموزان در طرح المپیاد درون مدرسه‌ای اشاره و گفت: دانش‌آموزانی که موفق نشدند تا 26 مهر ماه ثبت نام کنند هم‌چنان این فرصت را دارند که حتی در رشته‌های ورزشی ساده‌تر این مهارت‌ها را دنبال کنند.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: اگر برخی دانش‌آموزان در رشته‌هایی مانند فوتبال، والیبال و بسکتبال توانایی ندارند رشته‌های ساده‌تری مانند طناب‌کشی، طناب‌بازی، پرتاب توپ به حلقه بسکتبال، نشانه زنی روی دیوار و ورزش‌های بومی محلی را دنبال کنند.

حمیدی گفت: هدف این المپیاد ایجاد تحرک در دانش‌آموزان است و راه بر هیچ دانش‌آموزی بسته نیست زیرا می‌خواهیم مدرسه‌ای فعال داشته باشیم.

وی اختتامیه طرح المپیادهای درون مدرسه‌ای را در اسفند ماه پیش بینی کرد و گفت: برگزاری اختتامیه این طرح در مناطق سردسیر برای اردیبهشت ماه در نظر گرفته‌ شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها