امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122815
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 54
حسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: نخستین اولویت استانداری رسیدگی به مشکلات آب و فاضلاب است که هم مربوط به سلامت و بهداشت محیط ...

حسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: نخستین اولویت استانداری رسیدگی به مشکلات آب و فاضلاب است که هم مربوط به سلامت و بهداشت محیط است و هم می‌توان از پساب این فاضلاب‌ها در راستای احیای کشاورزی و ایجاد فضای سبز استفاده کرد.

وی درباره تأمین خودروهای مورد نیاز در حمل و نقل عمومی بیان داشت: در سال جاری وزارت کشور تعدادی خودروی جدید خریداری کرده که به محض تعیین سهمیه هر استان استانداری نیز براساس نیاز و جمعیت هر شهرستان این خودروها را تقسیم خواهد کرد.

کریمی در خصوص مشکلات مسکن مهر اظهارداشت: در خصوص مشکلاتی که در مسکن مهر استان وجود دارد به صورت متناوب جلساتی برگزار شده تا این مشکلات برطرف شود، تلاش می‌شود برای رفع مشکلات مردم در این زمینه جلسه ویژه‌ایی برگزار شود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در مورد مالکیت شهر دانش رای به سود شهرستان قدس صادر شده و شهرداری تهران نمی‌تواند در این خصوص ادعایی داشته باشد اما سیاست‌های استانداری در حال حاضر به هیچ عنوان اجازه ایجاد یک شهر جدید را نمی‌دهد و شهرک دانش باید به همین صورت زیر نظر شهرستان قدس اداره شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها