امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122817
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 13
سیاوش شهریور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت:‌ مقابله با بی سوادی و به عدد صفر رساندن آمار بیسوادان تا پایان برنامه پنجم توسعه باید ...

سیاوش شهریور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت:‌ مقابله با بی سوادی و به عدد صفر رساندن آمار بیسوادان تا پایان برنامه پنجم توسعه باید محقق شود.

وی افزود: استان تهران برخلاف اینکه ظاهرا استانی برخوردار است اما به دلیل مهاجرت بی رویه طی سال‌های اخیر با مشکلات زیادی از جمله موضوع بیسوادی مواجه است.

شهریوربا انتقاد از اینکه ارتباط نهضت سوادآموزی و بدنه اجتماعی جامعه ارتباطی محکم و قانونمند نیست گفت: در 4 ماه اخیر از 50 موسسه بازیابی و سازمان‌های مردمی در حوزه آسیب‌های اجتماعی بازدید کرده‌ایم که 90 درصد آسیب دیدگان آن از بیسوادی مطلق و کم سوادی رنج می‌برند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران با اشاره به فعالیت برخی از سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آسیب دیدگان که در سوادآموزی این قشر تلاش می‌کنند گفت:‌ به نظر می رسد ایجاد تفاهم نامه بین استانداری تهران به عنوان متولی اداره سازمان‌های مردم نهاد استان و نهضت سوادآموزی می‌تواند اثرات مثبتی در ارتقای سطح سواد آسیب دیدگان مورد حمایت در برخی کمپ‌ها داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها