امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122826
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مهرداد قریب گفت: با اقدامات انجام شده توسط این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مهرداد قریب گفت: با اقدامات انجام شده توسط این سازمان، کارفرمایان می‌توانند برگه‌های اخطاریه، اجرائیه، اعلامیه و صورتحساب‌های خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی دریافت کنند.

وی در خصوص چگونگی استفاده از چنین امکانی توسط کارفرمایان بیان کرد: در نخستین گام، متقاضیان باید با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی، تعهد نامه و فرمهای مربوطه را تکمیل کنند. سپس از طرف شعب تأمین اجتماعی یک رسید به آنها ارایه می‌شود که نام کاربری و رمز عبور کارفرما برای اولین بار در برگه دریافتی قرار دارد و در اولین ورود به سامانه، باید رمز خود را تغییر دهند.

قریب اظهار داشت: کارفرمایانی که برای ارائه لیست حق بیمه به صورت اینترنتی، قبلاً رمز دریافت کرده‌اند نیازی به دریافت رمز مجدد ندارند و فقط باید به شعبه تأمین اجتماعی مربوطه مراجعه کنند تا ابلاغ الکترونیکی برای آنها فعال شود.

مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی از کارفرمایان علاقه‌مند به بهره مندی از چنین خدمت نوینی خواست تا شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی خود را برای دریافت رمز ابلاغ الکترونیکی به شعب تأمین اجتماعی ارائه دهند.

وی اضافه کرد: پس از پایان یافتن مراحل ثبت نام در طرح مذکور، در زمان صدور ابلاغ‌های تأمین اجتماعی اعم از اخطاریه، اجرائیه، اعلامیه و صورتحساب‌ها، به جای ابلاغیه‌های کاغذی، پیامک و پست الکترونیکی به کارفرما ارسال خواهد شد.

قریب افزود: متقاضیان پس از دریافت رمز، با مراجعه به سامانه ابلاغ الکترونیکی به نشانی eblagh.tamin.ir ودرج نام کاربری و رمز عبور، می‌توانند برگه‌های احکام مطالباتی را مشاهده کنند. ملاک محاسبه مواعد برای سازمان 48 ساعت بعد از تاریخ ارسال داده پیام به صندوق‌های اطلاعاتی کارفرما در درگاه ابلاغ الکترونیکی خواهد بود.

وی همچنین از کارفرمایان خواست تا به منظور انجام پیگیری‌های بعدی در خصوص مطلع شدن از جزئیات و نحوه تسویه بدهی به شعب تأمین اجتماعی مراجعه کنند و در جریان جزئیات بیشتر این طرح قرار گیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار