امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122827
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام علی محمدی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران ضمن تسلیت به ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام علی محمدی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: قیام عاشورا بیش از هرچیزی از بعد سیاسی مهم بود و باید به آن توجه داشت.

وی افزود: خوشبختانه امسال روز 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی با روز عاشورا همزمان شده و امیدواریم همان‌طور که تاسوعا و عاشورای سال 57 منشاء سقوط حکومت پهلوی شد امسال هم روز عاشورا، منشاء ذلت و خواری آمریکا و رژیم صهیونیستی شود.

حجت‌الاسلام محمدی با اشاره به معروف امام حسین (ع) یعنی «هیهات منه الذله» گفت: امیدورایم به سر دادن شعار عزت و شرفی که امام حسین (ع) به ما یاد داد نفرین را نثار دشمنان اسلام و قرآن کنیم.

رئیس سازمان اوقاف کشور با تأکید بر اینکه وظیفه اقتضا می‌کند تا در عزاداری امام حسین (ع) به مسائل سیاسی روز توجه کنیم، افزود: مهم‌ترین موضوعی که باید به آن توجه کرد بحث امر به معروف و نهی از منکر است.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین امر به معروف و نهی از منکر که امام حسین (ع) انجام داد ساقط کردن حکومت یزیدیان بود و در عصر ما هم بزرگترین منکر حاکمیت دولت آمریکا و اصل و اساس رژیم غاصب صهیونیستی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها