امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12283
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع مسئول در ارتش سوریه اعلام کرد که یگان‌های ارتش سوریه همچنان به ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع مسئول در ارتش سوریه اعلام کرد که یگان‌های ارتش سوریه همچنان به ماموریت‌ها و وظایف خود در پاکسازی شهر حلب و ریف آن از وجود گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح ادامه می‌دهد و تاکنون بر شمار زیادی از آنها غلبه کرده و تجهیزات نظامی آنها را منهدم کرده است.

اما در خصوص شهر حلب این منبع نظامی در ارتش سوریه در ادامه گفت: هم اکنون مناطق «الشیخ مقصود» و «بنی زید» و اطراف مسجد «الأموی» و «بستان القصر» و «العامریه» از جمله کانون‌های درگیری در حلب به شمار می‌آیند.

وی همچنین افزود: نیروهای ارتش سوریه تعدادی از تجهیزات نظامی گروه‌های تروریستی از جمله بلدوزرهای آنها را منهدم کرد که از آن برای حفر کانالی در شمال منطقه «کازیه الخولندی» مورد استفاده قرار دادند که در جریان آن 13 فرد مسلح کشته شدند.

همچنین یگان‌های ارتش سوریه یک مرکز تجمع عناصر جهادی تکفیری وابسته به جبهه النصره را در نزدیکی پل «الدویرینه» هدف قرار داده منهدم کردند و در جریان آن شماری از این عناصر جهادی تکفیری را به قتل رساندند.

از سوی از دیر الزور در شرق سوریه گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه چندین مرکز تجمع افراد مسلح در شهر مسلح در مناطق الصناعة و الحویقه و الجبیله را هدف قرار داده و در جریان آن 60 تروریست را به قتل رساندند که در میان آنها «محمد الترکی» و «عبد الله علی» و «جدعان الطیار» از سرکردگان گروه‌های تروریستی منطقه شناسایی شدند.

در استان الرقه در شمال مرکزی سوریه نیز نیروهای ارتش سوریه ده‌ها تروریست مسلح در نزدیکی پایگاه نظامی «طلائع البعث» را به قتل رساندند که در میان کشته «مصطفى ابراهیم» سرکرده گروه تروریستی «المنتصر بالله» شناسایی شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار