امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122838
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 13
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت الله مهدی کربلایی نماینده مرجعیت عراق در نماز جمعه امروز شهر کربلا گفت: راه نجات ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت الله مهدی کربلایی نماینده مرجعیت عراق در نماز جمعه امروز شهر کربلا گفت: راه نجات عراق از تروریست‌های داعشی همبستگی همه مردم با یکدیگر است.

آیت الله مهدی کربلایی با تمجید از موفقیت‌های نیروهای ارتش، پیشمرگه و نیروهای مردمی عراق در مبارزه با داعش و آزاد کردن مناطقی که در کنترل تروریست‌ها بوده است، تاکید کرد که پیروزی‌ها در جرف الصخر، تکریت، بیجی و العظیم نوید دهنده پیروزهای بزرگتر در آینده نزدیک هستند. 

وی خواستار آزادی مناطق بیشتری از عراق توسط نیروهای ارتش، پیشمرگه و نیروهای مردمی شد و تصریح کرد که این پیروزی‌ها بزرگنمایی درباره قدرت تروریست‌ها را رسوا کرد.

نماینده مرجعیت عراق همچنین با خانواده‌های عشیره عراقی که در هفته گذشته توسط داعش اعدام شدند نیز همدردی کرد.

داعشی‌ها در جدیدترین جنایت خود 200 نفر از اعضای عشیره البونمر را در شهر غرب شهر الرمادی در استان الانبار اعدام کرده و 500 خانوار را نیز به محاصره خود درآورده است.(جزئیات بیشتر)

وی در نماز جمعه امروز شهر کربلا که در صحن حرم امام حسین(ع) برگزار شد، تاکید کرد که پیروزی هایی که اخیراً به دست آمده به واسطه اراده ملی و معنویت عالی بود که جنگجویان در مبارزه با تروریست‌ها از آن برخودار بوده‌اند.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی بیشتر میان نیروهای ارتش، پیشمرگه و نیروهای مردمی در نبرد با داعش، از نیروهایی که علی رغم زخمی شدن همچنان در جبهه جنگ با تروریست‌ها حضور دارند، تقدیر کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار