امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122847
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه امروز با انتقاد از سیاست‌های نظام

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه امروز با انتقاد از سیاست‌های نظام حاکم بحرین در به حاشیه راندن حق اغلبیت سیاسی، قتل و ویران ساختن مساجد و از بین بردن نمادهای مذهبی و همچنین تحت تعقیب قرار دادن علما و ائمه جماعات، تاکید کرد: این سیاست به ملت می‌گوید که نیازی به آن ندارد. اعتمادم به خارج است نه به ملت. سیاستی است که به اعلام می‌کند که بین قدرت حاکم و ملت فاصله وجود دارد.

گزارش وبگاه خبری مرآة البحرین حاکی است که شیخ قاسم با بیان اینکه ملت به منظور دستیابی به حقوق خود مبارزه می‌کنند هر چند زمان رسیدن به آن طولانی شود، افزود: دولت‌هایی که تروریسم را در این امت پایه گذاری کرده و سلاح و آموزش‌ها در اختیارش گذاشتند، پس از اینکه از دستورات آن دولت‌ها سر پیچی کرد، علیه او به مبارزه برخاستند. این گونه است که اموال و دارایی‌ها مردم اسراف می‌شود.

وی تاکید کرد که سیاست جاری در بحرین آشکارا اعلام کرده که در راستای قطع روابط و نابود سازی پل‌های (ارتباط بین مردم و قدرت حاکم) و همچنین گسترده کردن شکاف بین او و ملت گام بر می‌دارد.

شیخ قاسم تاکید کرد که این سیاست به دور از حکمت است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها