امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122848
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه خبری «المیادین» در خبری فوری از آغاز راهپیمایی مردم یمن در استان‌های «صعده»، «ذمار» ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه خبری «المیادین» در خبری فوری از آغاز راهپیمایی مردم یمن در استان‌های «صعده»، «ذمار» و «حجة» در محکومیت اقدام روز گذشته رژیم صهیونیستی در بستن مسجدالاقصی خبر داد.

در پی ناآرامی‌های اخیر در قدس و ترور نافرجام «یهودا گلیک» یک خاخام اسرائیلی، رژیم صهیونیستی صبح پنجشنبه به طور کامل مسجدالاقصی را بست. از زمان اشغال قدس در سال 1967 که مسجدالاقصی به مدت یک هفته بسته شد، این نخستین بار است که مسجدالاقصی بسته می‌شود.

جنبش فتح روز پنجشنبه در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام رژیم صهیونیستی در بستن مسجد الاقصی و درخواست کمک به مسجد الاقصی و قدس اشغالی، مردم را به شرکت در تظاهرات روز جمعه به عنوان «روز خشم» فراخواند.
اعتراض انجمن علمای یمن به جنایت رژیم صهیونیستی در قدس
پنجشنبه (دیروز) انجمن علمای یمن نیز با صدور بیانیه‌ای این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد: این جنایت رژیم صهیونیستی در سایه اجرای طرح آمریکا؛ جهان عرب را در جنگ و درگیری غرق خواهد کرد.
در این بیانیه سکوت کشورهای عربی و به طور مشخص اردن و مصر در قبال این جنایت نیز محکوم شده است.
انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها