امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۰۲:۳۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122857
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 5
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های مصری اعلام کردند که شماری از مردم این کشور در اعتراض به سیاست‌های رژیم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های مصری اعلام کردند که شماری از مردم این کشور در اعتراض به سیاست‌های رژیم صهیونیستی و همچنین نزدیک دولت کشورشان به این رژیم، پرچم اسرائیل را آتش‌ زدند.

وبگاه خبری «بوابة الفیتو» مصر گزارش کرد که ده‌ها نفر از طرفداران جماعت اخوان‌المسلمین و «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده این کشور، در خیابان «سودان» راهپیمایی کردند و علیه دولت شعار دادند.

بنا بر این گزارش، شرکت کنندگان در این تظاهرات دولت عبدالفتاح السیسی را به همکاری با صهیونیست‌ها و رژیم صهیونیستی متهم کردند و شعار دادند «خون شهیدمان فراموش نمی‌شود».. «حکومت نظامی‌ها ننگ و خیانت است».

همچنین وبگاه خبری «المصریون» با اعلام این خبر نوشت که تظاهرات‌کنندگان پرچم اسرائیل را آتش زدند و علیه دولت السیسی شعار دادند.

بوابة الفیتو همچنین در ادامه گزارش کرد که تظاهرات‌کنندگان در «حی المعادی» در قاهره نیز در نزدیکی منزل سفیر رژیم صهیونیستی، پرچم اسرائیل را آتش زدند.

این پایگاه خبری نوشت که در این منطقه، نیروهای امنیتی مصر حاضر نبودند.

انتهای پیام/ص
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها