امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122866
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 20
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم عزاداری هفتمین شب از محرم الحرام در مجتمع سید الشهدا بیروت آغاز شد. مراسم امشب

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم عزاداری هفتمین شب از محرم الحرام در مجتمع سید الشهدا بیروت آغاز شد.

مراسم امشب هم با سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان همراه بود و وی در ادامه سخنرانی دو شب پیش خود(جزئیات بیشتر) که درباره عالم غیب و علم خداوند به این عالم بود، پرداخت و تاکید کرد که تنها خداوند است که از عالم غیب آگاهی دارد.

وی در ادامه سخنرانی خود که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می‌شد به مسئله ظهور امام مهدی(عج) پرداخت و با بیان اینکه نشانه‌های ظهور هرچند فراوان هستند ولی نمی‌توان زمان خاصی همچون یک ماه و یک سال و ... برای این مسئله مشخص کرد.

سید حسن نصرالله با اشاره به اینکه فرهنگ انتظار در ملل مختلف برای آمدن پیامبر جدید حضرت موسی(ع) و همچنین حضرت عیسی (ع) نیز سابقه داشته است، تاکید کرد که ظهور است که امید را در دل‌ها زنده می‌کند.

سخنرانی سید حسن نصرالله همانند سخنرانی دو شب قبلش بیش از آنکه سیاسی باشد بیشتر جنبه مذهبی داشت. 

در شب‌های پیشین مراسم عزدارای سرور و سالار شهیدان در مجمتع سیدالشهدا بیروت علاوه بر سید حسن نصرالله(جزئیات بیشتر)، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله(جزئیات بیشتر) و شیخ محمد یزبک(جزئیات بیشتر) سخنرانی کرده بودند.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها