امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12289
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، حزب الله لبنان امروز نیز پیکر تعدادی از شهدای مقاومت را که در مأموریت‌های جهادی به شهادت رسیده بودند، تشییع ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، حزب الله لبنان امروز نیز پیکر تعدادی از شهدای مقاومت را که در مأموریت‌های جهادی به شهادت رسیده بودند، تشییع کرد.

اهالی منطقه النبی شیث پیکر شهید مجاهد علی حسن الموسوی یکی از قهرمانان حزب الله لبنان را که در مراسمی باشکوه که علاوه بر حضور گسترده مردم با حضور حسین الموسوی نماینده پارلمان لبنان و تعداد دیگری از رهبران حزب الله و فعالان سیاسی و اجتماعی برگزار شد، تشییع کردند.

در این مراسم شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و لبیک یا زینب سر داده شده و بعد از ادای نماز، شهید در جنة الشهدای منطقه به خاک سپرده شد.

اهالی منطقه بلد نایل نیز به همراه عناصر حزب‌الله لبنان شهید علی محمد علی حسن را با حضور گسترده مردمی و علما و شخصیت‌های محلی و فعالان سیاسی و اجتماعی تشییع کردند.

شهید علی احمد حمزة دیگر شهیدی بود که با حضور جمع کثیری از مردم لبنان و نمایندگان فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان این کشور تشییع و در روضة الشهدای بیروت به خاک سپرده شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها