امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12291
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، اهالی شهر «قاره» در جنوب شهر القصیر از توابع ریف حمص به مقابله با یک صد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، اهالی شهر «قاره» در جنوب شهر القصیر از توابع ریف حمص به مقابله با یک صد تروریستی پرداختند که از نبردهای شهر القصیر فرار کرده بودند و تلاش داشتند به این نفوذ کنند.

خبرنگار فارس  در این خصوص گزارش داد که رویارویی اهالی این شهر با عناصر مسلح به درگیری مسلحانه بین دو طرف انجامید که در نتیجه آن چند نفر از اهالی شهر و عناصر مسلح کشته شدند و تا زمان نگارش خبر این درگیری‌ها همچنان دارد.

اغلب ساکنان شهر قاره را شهروندان سوری‌ اهل سنت تشکیل می‌دهند و از جمله شهرهای مدافع نظام سوریه به شمار می‌آید و از زمان بحران سوریه تاکنون شاهد هیچ گونه درگیری مسلحانه یا نفوذ عناصر مسلح به خود نبوده است.

از سوی دیگر و از غرب سوریه گزارش شده است که افراد مسلح اقدام به حمله خمپاره‌ای دبیرخانه حزب بعث سوریه در شهر «الدبوسیه»، از توابع ریف طرطوس در غرب سوریه کردند که کشته شدن شماری از اعضای حزب و وارد آمدن خساراتی به مقر این حزب را به دنبال داشت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار