امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122929
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،اتحادیه اروپا جمعه شب بالاخره تقویم دیدارهای آتی نمایندگان ایران و گروه موسوم به 1+5 را ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،اتحادیه اروپا جمعه شب بالاخره تقویم دیدارهای آتی نمایندگان ایران و گروه موسوم به 1+5 را منتشر کرد که بر این اساس، همانطور که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیشتر گزارش داده بود، قرار است «جان کری» و «محمد جواد ظریف» وزیران خارجه آمریکا و ایران روزهای 18 و 19 آبان (9 و 10 نوامبر) با حضور «کاترین اشتون» هماهنگ‌کننده گروه 1+5، در عمان دیدار کنند.
همچنین بنا بر اعلام اتحادیه اروپا، قرار است نمایندگان ایران و اعضای گروه موسوم به 1+5، روز 27 آبان (18 نوامبر) در شهر وین اتریش گردهم آیند. بر اساس توافق موقتی که سال گذشته میان طرفین به دست آمد، ایران و اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل تا روز سوم آذر برای رسیدن به راهکار جامع زمان دارند.
قرار است روز 16 آبان هم، خانم اشتون با مدیران سیاسی گروه 1+5 در شهر وین دیدار کند. اتحادیه اروپا هدف از این نشست را آمادگی برای دیدارهای آتی با نمایندگان ایران اعلام کرده است.
سخنگوی اتحادیه اروپا همچنین عنوان کرده است که از حالا تا روز 27 آبان، دیدارهای چندجانبه دیگری نیز در چارچوب گروه 1+5، بین طرفین برنامه‌ریزی می‌شود.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها