امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12293
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، با فروکش کردن درگیری ها از صبح امروز در طرابلس، بار دیگر در اواسط روز درگیری‌ها در محورهای خیابان سوریه آغاز ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، با فروکش کردن درگیری ها از صبح امروز در طرابلس، بار دیگر در اواسط روز درگیری‌ها در محورهای خیابان سوریه آغاز شده و صدای راکت ها و بمب های دست ساز و صدای تیراندازی‌های گسترده به گوش می‌رسید.

ارتش نیز بعد از این اتفاق در محورهای درگیری‌ها در طرابلس بویژه منطقه مشروع الحریری و الأمیرکان، البقار، الریفا و الشعرانی مستقر شد.

انتقاد ارتش از دروغ‌پردازی‌های جریانهای داخلی

فرماندهی ارتش لبنان نیز با صدور بیانیه ای در مورد تحولات امنیتی اخیر طرابلس تاکید کرد که ارتش با حکمت و صبر و دقت تحولات را بررسی می‌کند تا مانع از سوءاستفاده سیاسی از حوادث شود و از کشته شدن افراد بیشتر جلوگیری کند، اما اصرار گروه های مسلح در بازی با امنیت شهر و تعدی به مراکز امنیتی و نظامی باعث تشدید مواضع خصمانه و بالا رفتن تعداد کشته های درگیریها شده است.

ارتش در ادامه از برخی سیاستمداران که افترا و دروغ پردازی علیه ارتش به راه انداخته و اتهاماتی را علیه آن مطرح می کنند،‌ انتقاد کرده و گفت که ارتش به دور از مداخلات سیاسی تمام اقدامات لازم را برای استقرار امنیت در طرابلس به کار خواهد بست.

دستور شورشیان از سیاستمداران لبنانی

روزنامه النهار لبنان نیز در این راستا گزارش داد که 90 درصد از شورشیان و افراد مسلح در طرابلس از رهبران خود و برخی سیاستمداران دستور می‌گیرند.

حمله بالگرد ارتش سوریه به لبنان

از سوی دیگر پایگاه خبری النشره گزارش داد که یک بالگرد با حضور در منطقه خربة داود در عرسال لبنان 6راکت به سوی آن شلیک کرد، این پایگاه خبری بالگرد مذکور را سوری اعلام کرده است.

میشل سلیمان رئیس جمهور لبنان در واکنش به این اقدام آن را محکوم کرده و خواستار احترام به تمامیت ارضی لبنان و عدم تعرض به مناطق لبنانی و ایجاد خطر برای ساکنان آن شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها