امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122941
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۵
تعداد بازدید: 22
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با اظهارات اخیر معین، وزیر علوم دوران اصلاحات اظهار کرد: معین مدعی ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با اظهارات اخیر معین، وزیر علوم دوران اصلاحات اظهار کرد: معین مدعی شده که مجلس در باج‌خواهی از دولت بی‌نظیر عمل کرده؛ چنین اظهاراتی جای تاسف دارد.

وی خطاب به معین، وزیر علوم دوران اصلاحات گفت: اگر خیلی راست می‌گویید مصداق بیاورید، مجلس کجا از دولت باج‌خواهی کرده؟ نمی‌شود که ادعای بی‌حساب و کتاب داشت، معین اگر راست می‌گوید در مورد این باج‌خواهی مصداق بیاورد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شاخص‌های مجلس در مورد وزیر علوم غیرقابل تغییر است، خاطرنشان کرد: پیام مجلس نسبت به شاخصه‌های وزیر علوم واضح و روشن بوده و بارها مواضع شفاف خود را در این باره اعلام کرده است.

قاضی‌زاده تصریح کرد: مجلس با هرگونه وزیری که بخواهد دانشگاه را تبدیل به باشگاه سیاسی معاندان نظام کند مخالف بوده و در برابر آنان محکم و مقتدر می‌ایستد.

وی با برشمردن شاخصه‌های وزیر علوم از نگاه مجلس یادآور شد: وزارت علوم از جمله وزارتخانه‌های کلیدی بوده که هم نقش تربیتی داشته و هم کانون توسعه، علم و دانش است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر علوم باید به مسئله تربیت در دانشگاه‌ها و رشد و توسعه علمی توجه ویژه داشته باشد.

قاضی‌زاده تاکید کرد: دولت در انتخاب وزیر علوم جدید به شاخص‌های مجلس که در راس آن مبرا بودن از فتنه است، توجه کند، هر کسی که در فتنه نقش فعال داشته و کارنامه‌اش حاکی از حرکت وی در مسیر فتنه باشد در وزارت علوم جایگاهی ندارد.

انتهای پیام/70005/ر30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار