امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122980
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 16
حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره الزامات معرفی وزیر ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره الزامات معرفی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: اگر از اصلاح‌طلبان معتدل گزینه‌ای به مجلس معرفی شود به احتمال زیاد رای اعتماد خواهد گرفت.

وی با اشاره به مقبولیت شخصیت‌هایی چون قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در میان دانشگاهیان و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، اظهار داشت: ایشان هم در کارش موفق است و هم مورد احترام همه است پس مشخص می‌شود چنین گزینه‌هایی در دانشگاه‌‌ها برای معرفی به مجلس حضور دارند.

نجابت سرگرم بودن به کار تخصصی و پرهیز از هرگونه تندروی سیاسی را از ویژگی‌های شخصیت‌های مقبولی مانند قاضی‌زاده هاشمی دانست و گفت: گزینه‌هایی با این ویژگی‌ها یقینا می‌توانند اعتماد مجلس را جلب کنند.

وی با اشاره به اینکه گزینه‌های بسیار خوبی در میان روسای دانشگاه‌های استان‌ها برای معرفی به مجلس حضور دارند، اظهار داشت: آرزو می‌کنم مسئله معرفی وزیر پیشنهادی به مجلس و کسب رای اعتماد از سوی او به زودی حل شود و ما یک مدیر ثابت در راس وزارتخانه داشته باشیم تا بتوانیم جایگاه علمی دانشگاه‌ها را ارتقا دهیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها