امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123010
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۵
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه روز گذشته و امروز نیز به عملیات‌ نظامی خود در محورهای مختلف استان ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه روز گذشته و امروز نیز به عملیات‌ نظامی خود در محورهای مختلف استان حلب درحالی ادامه دادند که ریف شمالی این استان به دلیل حملات ائتلاف بین المللی ضد داعش علیه برخی از مواضع و تجمعات آن و همچنین حملات داعش علیه شهر عین العرب، با هدف تصرف این شهر کانون درگیری‌ها گزار شده است.

در این خصوص گزارش شده است، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، در منطقه «العامریه» از توابع استان حلب مراکز و تجمعات مسکونی را آزاد کنند و کنترل آنها را در دست گیرند که پیشتر گروه‌های مسلح تروریستی در آنها سنگر گرفته بودند.

در این راستا نیروهای ارتش سوریه مراکز تجمع و مقرهای گروه‌های مسلح در مناطق السکری و الاشرفیه و تل الزرازیر و المشهد و الراموسه و الشیخ سعید و المرجه و الزربه و اللیرمون در حلب و ریف آن را هدف گرفته و منهدم کردند.

همچنین دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز حمله گروه‌های مسلح در منطقه سیفات، واقع در ریف حلب را دفع و تجمعات تروریست‌ها در این منطقه را گلوله باران کردند.

در این ارتباط منابع میدانی سوری پیش بینی می‌کنند که خیلی زود باید در انتظار پیروزهای جدید و بزرگ ارتش سوریه در بسیاری از مناطق ریف حلب باشیم.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار