امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123011
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۵
تعداد بازدید: 47
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی به مصاحبه امروز وکیل مدافع مهدی هاشمی با یکی از خبرگزاری‌ها پاسخ ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی به مصاحبه امروز وکیل مدافع مهدی هاشمی با یکی از خبرگزاری‌ها پاسخ داد.

متن کامل پاسخ رسایی که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی وی قرار گرفته به شرح ذیل است:

وکیل‌ مدافع مهدی هاشمی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها و در پاسخ به برخی از نکاتی که امروز در دادگاه انقلاب گفته بودم، مطالبی گفته است. از جمله این که:

«وکیل ‌مدافع مهدی هاشمی با اشاره به حضور حمید رسایی در دادگاه انقلاب تهران گفت: با توجه به اینکه ما قبلا از آقای رسایی شکایت کرده بودیم فکر کردیم که او توسط دادستان ویژه روحانیت تهران احضار شده است.

من به آقای موحد که دادستان ویژه روحانیت تهران و رییس دادگاه انقلاب تهران نیز است اعتراض کرده بودم که چرا آقای رسایی را احضار نمی‌کنند و ایشان هم قول داده بودند که او را احضار کنند. امروز هم که ایشان به دادگاه آمده بودند من احتمال دادم که به همین دلیل به دادگاه آمده است ولی ایشان در بیرون دادگاه گفته بودند آمده‌اند نامه 110 نماینده را به دادگاه بدهند.

وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت: خوب است که اسامی این 110 نماینده مجلس منتشر شود تا ببینیم چند نفر از این افراد در لیست نمایندگانی هستند که از آقای رحیمی پول گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: آقای رسایی گفته‌اند من با وکلا مصاحبه نمی‌کنم؛ زیرا وکلا پول می‌گیرند در حالیکه من از سال 88 تاکنون که حدود 300 پرونده سیاسی داشتم در هیچ یک از آنها از موکلین پول نگرفته‌ام.

علیزاده‌طباطبایی در پایان از حمید رسایی خواست که درباره لیستی که وکیل محمدرضا رحیمی به دادگاه ارائه داده، توضیح دهد».

این که وکیل مدافع متهمی که وثیقه پرونده آن 10 میلیارد تومان است ادعا می کند که تاکنون نه در این پرونده و نه در 300 پرونده سیاسی دیگر که از سال 88 داشته، پولی نگرفته، همانقدر خنده دار است که مهدی هاشمی بگوید من در پرونده استات اویل و یا در بهینه سازی مصرف سوخت پاک پاکم! یعنی گربه برای رضای خدا موش می گیرد؟

در خصوص ادعای این وکیل مدافع که اسامی 110 نماینده باید منتشر شود تا ببینیم چند نفر از آنها در لیستی هستند که از رحیمی پول گرفته اند، نیازی به بررسی نیست، جون موضوع کمک مالی رحیمی، در سال 87 و مربوط به برخی از کاندیداهای انتخابات مجلس هشتم بود که بسیاری از آنها رأی نیاوردند و وارد مجلس هشتم نشدند. آقای وکیل سرتان را با 301 پرونده مرتبط با فتنه گران شلوغ کرده اید، ما الان در مجلس نهم هستیم که 75 درصد نمایندگان آن نسبت به دور قبل تغییر پیدا کرده اند!

و اما در خصوص این درخواست وکیل مدافع مهدی هاشمی از بنده که در خصوص کسانی که از رحیمی برای انتخابات کمک مالی گرفته اند، که به نوعی خواسته بنده را به این کار متهم کند، بد نیست آقای طباطبایی این مصاحبه ام با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که مربوط به تاریخ 91/3/21 است را مطالعه کنند.در این مصاحبه گفتم:

«اینکه آقای رحیمی مبالغی را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دریافت کرده و آن را در اختیار برخی قرار داده است، باید معلوم شود. در انتخابات مجلس هشتم با خود بنده تماس گرفته شد و با توجه به اینکه من کاندیدای انتخابات بودم به من گفتند که آیا شما مشکل مالی دارید یا نه، و البته دست من نیز در آن زمان خالی بود چرا که ما به جایی وصل نبودیم. آقایی برای من پیغام فرستاد که اگر نیاز به کمک مالی دارید ملاقاتی با آقای رحیمی بکنید و از ایشان کمک بگیرید. من در آن موقع در پاسخ به این دعوت گفتم که اگر آقای رحیمی قصد کمک دارد مانند همه ، مبلغ خود را به شماره حسابی که اعلام کرده‌ام واریز کنند. در پاسخ به این موضع من ، گفتند که اینگونه نمی‌شود و لازمه پرداخت کمک دیدار با آقای رحیمی است. من هم این مسئله را نپذیرفتم که دیداری با آقای رحیمی داشته باشم.»

آقای رحیمی بابت این مصاحبه از بنده به دادگاه ویژه روحانیت شکایت کرد که پاسخ های لازم را دادم، همانطور که شما شکایت کردید و پاسخ های لازم را دادم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها