امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123037
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله 13 آبان تاکید کرد: تقارن یوم الله 13 آبان ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله 13 آبان تاکید کرد: تقارن یوم الله 13 آبان با روز عاشورا بیانگر آن است، ملت ما در امتداد پاسداشت شعائر الهی عاشورا به این روزهای بزرگ رسیدند.
 
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
 
امام خمینی(ره) در سیاهترین دوران حکومت طاغوت آن هنگام که شنید با لایحه کاپیتولاسیون می خواهند استقلال و شرف ملت را به معرض فروش بگذارند، دلیرانه قیام کرد و پرچم استقلال کشور را یک تنه به دوش کشید و در برابر خیانتها و جنایتهای شاه خائن ایستاد.
 
امام خمینی(ره) با تاسی به امام حسین(ع) با صدای رسا در برابر یزید زمان  و ابن سعد و شمر زمانه ایستاد و با صدای رسا فریاد زد؛ «استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟»
 
هم او بود که خطاب به ملت ایران و ملتهای جهان فرمود» امروز تمام گرفتاری های ما از آمریکاست، تمام گرفتاری های ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست.»
 
رژیم فاسد پهلوی آن روز امام (ره) را به جرم آزادی خواهی و دفاع از استقلال ملی در روز 13  آبان، بنیانگذار مبارزات رهایی بخش اسلام را به تبعید فرستاد. حزب موتلفه اسلامی نیز منصور نخست وزیر شاه خائن را به جرم تبعید امام خمینی(ره) اعدام انقلابی کرد.
 
14 سال بعد از آن رژیم طاغوت در روز 13 آبان در دانشگاه تهران در اوج نهضت امام خمینی(ره) دانش آموزان و دانشجویان مبارز را به جرم اسلام خواهی و پیروی از امام به خاک و خون کشید و بار دیگر 13 آبان به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رسید. شهدایی که در این روز به فیض شهادت رسیدند همانهایی بودند که امام خمینی(ره) در آغاز نهضت اسلامی در سال 42 فرموده بودند«سربازان من در گهواره‌ها هستند»
 
یکسال پس از این جنایت، فرزندان انقلابی امام  خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب با تسخیر لانه جاسوسی و برپایی انقلاب دوم فصل جدیدی در مبارزات ملت ایران گشودند و رسما ملت ایران و نخبگان ایرانی رودرروی یزید زمان یعنی آمریکای جنایتکار، انتقام خون شهیدان گلگون کفن نهضت امام خمینی (ره) را از آمریکای جنایتکار گرفتند. از آن زمان تا کنون آمریکا  از برپایی هر توطئه ای علیه انقلاب اسلامی فروگذار نکرده است و ملت ایران رو در روی آمریکا در همه صحنه های نبرد سخت و نرم پیروز میدان بوده است.
 
حزب موتلفه اسلامی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ نکاتی را به عنوان موضع به شرح زیر در این روز تاریخی بیان می کند:
 
1-      آمریکا دشمن ملت ایران است و تا موقعی که دست از دشمنی برنداشته است ما تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس در برابر توطئه های آمریکا می ایستیم و هرگز سازش را بر نمی تابیم.
 
2-      آمریکا با بسط و توسعه تروریسم در منطقه و جهان اسلام در پی انحراف بیداری اسلامی است. تروریسم ساخته و پرداخته آمریکا در جهان و نمادی از نقض حقوق بشر غرب و آمریکا در منطقه است لذا تا قطع ایادی آمریکا در منطقه از پای نخواهیم نشست.
 
3-      موضوع گفت و گوهای هسته ای نباید به مذاکرات دو سویه ایران و آمریکا تبدیل شود. این را خطر بزرگ می دانیم و دیپلماتهای جمهوری اسلامی را از آن برحذر می دانیم. ما آمریکا را قابل اعتماد نمی‌دانیم و حتی اگر توافقی صورت گیرد آنها به عهد خود پایبند نخواهند بود کما اینکه به پیمان الجزایر عمل نکردند . دیپلماتهای ما باید هوشیار باشند و در مذاکرات هسته ای در پاسداشت خطوط قرمز نظام و مردم تخطی نکنند.  باید بدانند ما با گرگهایی طرف هستیم که هر لحظه مترصد آن هستند که منافع و مصالح ملت را پاره پاره کنند اما آنها باید بدانند هیچگاه از سد ملت ایران عبور نخواهند کرد
 
4-      ملت باید خود را برای یک مبارزه دراز مدت با آمریکا و غرب آماده کند چون شواهد و قرائن نشان می دهد آنها سر صلح و آشتی با ملت ایران ندارند لذا با اقتصاد مقاومتی خود را باید تجهیز کنیم و با پیشرفت علمی و فنی نیازهای خود را به دشمن به حداقل برسانیم و بالاخره با حمایت از مظلومان جهان مرز خود را با ستم جهانی حفظ کنیم و در کنار ستم دیدگان تاریخ باشیم.
 
5-      تقارن روز عاشورا با یوم الله 13 آبان نشان می دهد ما راه را درست آمده ایم. در این روز بزرگ با سرو و سالار آزادگان جهان حسین بن علی(ع) پیمان بندیم که به پیام عاشورا و فلسفه نهضت کربلا پایبندیم و همه هستی خود را برای آماده سازی ظهور امام زمان(عج) در طبق اخلاص بگذاریم.
 
6-      ما در کنار ملت ایران در یوم الله 13 آبان به خیابانها خواهیم آمد و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایات استکبار جهانی در منطقه و جهان را محکوم می کنیم لذا از هیات های مذهبی میخواهیم مسیر عزاداری خود را طوری تعیین کنند که در پایان در جلوی لانه جاسوسی به این مراسم با شکوه بپیوندند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها