امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123045
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 34
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدزارع فومنی دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در دیدار با محمدرضا عارف رئیس بنیاد ایرانیان که در ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدزارع فومنی دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در دیدار با محمدرضا عارف رئیس بنیاد ایرانیان که در دفتر عارف برگزار شد اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی در احزاب ایران عدم آموزش نوع فعالیت سیاسی در آنها است چراکه در زمان حضورم در حزب مشارکت و حزب همبستگی ،  مکرر به دوستان سفارش می‌کردم که آموزش اعضا یکی از شاخص ترین ارکان است.

وی همچنین با اشاره به ارتباطات در دنیای امروز، این اساس را یک رکن مهم در فضای ارتباطات دانست و در ادامه  با اشاره به  فعالیت های اخیر حزب مردمی اصلاحات گزارشی از روند برنامه های حزب ارائه داد و به بیان برخی از موازین و خطوط قرمز حزب پرداخت و دو اصل اساسی که همان  پیروی تمام از قانون اساسی و فعالیت کردن زیر پرچم ولایت را  مقدم بر اصول و دیگر ارکان حزب برشمرد. 

فومنی با اشاره 8 سال دفاع مقدس از فاصله طبقاتی در جامعه گلایه کرد و گفت که در دوران های مختلف از جمله سازندگی ،اصلاحات و همچنین دوران مهرورزی که دم از شعار عدالت میزند  به شدت فاصله طبقاتی زیاد شده است.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور محترم از خود گذشتگی عارف را هیچگاه فراموش نکنند و همیشه در همه امور از این استاد مشاوره بگیرند.

وی خاتمی،هاشمی،عارف و سید حسن خمینی را از مراجع اصلاح طلب برشمرد و محوریت را بر اساس منش آنها دانست.

فومنی در پایان  ابراز امیدواری کرد  که جبهه ای واحد برای اصلاح‌طلبان و انسجام این طیف شکل بگیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها