امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123061
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود رضوانی با اشاره به دستگیری تبعه ایرانی به اتهام

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود رضوانی با اشاره به دستگیری تبعه ایرانی به اتهام کلاهبرداری در امارات، اظهار داشت: پلیس بین الملل ناجا با استفاده از ظرفیت های بین المللی و پلیسی خود توانست «ا. خ» را که متهم به کلاهبرداری است از کشور امارات متحده عربی به کشور مسترد کند.

وی افزود: پلیس بین الملل با توجه به اعلام مرجع قضایی (شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان)، متهم مذکور را به اتهام جعل، پولشویی و کلاهبرداری به مبلغ 120 میلیارد ریال تحت پیگرد بین المللی قرار داد.

به گفته این مقام ارشد انتظامی پس از انجام بررسی های لازم و جستجو در بانک های اطلاعاتی، مشارالیه در کشور امارات ردیابی و مراتب به اینترپل این کشور اعلام شد، پلیس امارات بنا به درخواست پلیس بین الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، متهم یاد شده را مورد پیگرد قرار داد به طوری که وی در حین تردد در فرودگاه دبی شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی امارات ارجاع داده شد.

رضوانی تصریح کرد: این فرد پس از انجام هماهنگی های لازم با پلیس کشور امارات و سیر مراحل قانونی به کشور ایران بازگردانده شد؛ این فرد در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) دستگیر و پس از سیر مراحل اداری در فرودگاه و انجام تحقیقات فنی و تخصصی به پلیس اطلاعات فرودگاه تحویل تحویل شد.

وی تأکید کرد: متهم مذکور پس از انجام سیر مراحل قانونی به شعبه قضایی رسیدگی کننده پرونده در اصفهان تحویل داده می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها