امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123074
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر اصلانی با اشاره به کشف 593کیلو و 850گرم هروئین، ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر اصلانی با اشاره به کشف 593کیلو و 850گرم هروئین، تریاک وحشیش، توقیف 3 دستگاه خودرو و دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر در سه عملیات جداگانه در غرب استان تهران گفت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم بامداد شب گذشته حین گشت زنی در خیابان درختی رباط کریم به یک دستگاه خودروی پژو پارس نوک مدادی با دو سرنشین مشکوک و به آنها دستور ایست داده ولی سرنشینان بدون توجه به دستور پلیس با خودرو متواری می شوند.

رئیس پلیس غرب استان تهران افزود: ماموران یگان امداد با هماهنگی مرکز پیام به تعقیب خودرو پرداخته و در جریان درگیری با قاچاقچیان موادمخدر و تیراندازی به سمت خودروی حامل قاچاقچیان، یکی از چرخ ها ی خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفت و خودرو در کمربندی میدان الغدیر به سمت آبشناسان متوقف شد.

به گفته سردار اصلانی در بازرسی از خودروی توقیف شده،475 کیلو و 500 گرم تریاک و78 کیلو و 300 گرم حشیش کشف و در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس مبارزه با موادمخدر ارسال شد و تلاش برای دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به عملیات دوم پلیس و کشف 9کیلو و 950 گرم هروئین گفت: مأموران گشت یگان امداد شهرستان رباط کریم حین گشت‌زنی در اتوبان تهران- ساوه به یک دستگاه خودرو با یک سرنشین مظنون شده و دستور ایست دادند که راننده خودرو به محض دیدن مأموران از محل متواری شده که مأموران، قاچاقچیان را تعقیب و پس از طی مسافتی خودرو متوقف شد.

رئیس پلیس غرب استان تهران بیان داشت: با دستگیری راننده خودرو به نام « ر-م» در بازرسی از آن از زیر صندلی شاگرد 9 کیلو 950گرم هروئین و از داخل داشبورت خودرو مبلغ 76 میلیون ریال وجه نقد کشف شد.

سردار اصلانی به عملیات سوم پلیس رباط کریم و کشف 30کیلو و100گرم تریاک اشاره کرد و گفت: مأموران گشت یگان امداد حین گشت زنی و کنترل محورهای اصلی در اتوبان تهران-ساوه به یک دستگاه خودروی سواری با یک سرنشین مظنون شده و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با توقیف خودرو در بازرسی از آن، 30 کیلو و 100 گرم تریاک در زیر صندلی خودرو و نیم گرم مواد روانگردان شیشه در داشبورت خودرو کشف و راننده به نام « ع-ه» دستگیر و جهت بررسی و بازجویی تحویل پلیس مبارزه با موادمخدر شد.

به گفته وی قاچاقچیان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها