امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123078
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیانیه کانون مدارس اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیانیه کانون مدارس اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی آمده است: سیزدهم آبان، فرصتی دوباره برای بازخوانی جنایات استکبار جهانی به سردمداری آمریکا است و مسئولیت خطیر مربیان و معلمان گرانقدر را در تربیت سیاسی نسل آینده با تکیه بر خودباوری و ظلم‌ستیزی یادآور می‌شود.

نقطه اشتراک این مقال، کلام رهبری معظم است که شاهدی باشد بر بیعت ماندگار همراهان کانون مدارس اسلامی آنجا که فرمودند: «عزت مردم در کشور ما بر اثر روح‌ استکبارستیزی است و این روحیه ملی هیچ انزوایی به دنبال ندارد».

پرداختن به این مهم در راستای تحق بنیادین در آموزش و پرورش، بزرگ تکلیفی است که در این برهه خطیر بر دوش همه ما قرار دارد و در شرایطی که نظام سلطه در حال فروپاشی و نظم نوین جهان در حال شکل‌گیری است، تربیت دانش‌آموزان ایران اسلامی برای نقش آفرینی در حاکمیت آینده جهان، نیازمند همتی متعالی و کوششی جهادی می‌باشد.

این بیانیه می‌افزاید: کانون مدارس اسلامی به مناسبت یوم‌الله سیزده آبان و با احترام به مقام شامخ شهدای معلم و دانش‌آموز، همگام با شما همکار گرانقدر که در صف مقدم مبارزه فرهنگی، سنگرنشین حوزه مقاومت و ایثارید، تأکیدی دوباره بر اعتقاد به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی داشته و در تقارن با روزهای محرم حسینی، رسالت خویش می‌داند تا با یادآوری رویکرد دشمن‌شناسی در برنامه‌های متفاوت مدارس همراه، شریک در تحقق یکی از مهم‌ترین ارکان تعلیم و تربیت اسلامی در شکل‌گیری هویت دانش‌آموزان باشد.

در این بیانیه آمده است: نهادینه کردن فرهنگ مبارزه با استکبار جهانی در سال فرهنگ و زمانه‌ای که تهاجم نرم، اصلی‌ترین راهکار نفوذ دشمنان قسم خورده نظام به پایه‌های دینداری نسل امروز انقلاب است، راهبردی‌ترین و اساسی‌ترین اقدام در انجام تعهدات سیاسی و انقلابی خواهد بود. مطمئنا سعی وافر و همت عالی دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت دینی از نگاه فرمانده عالم،‌حضرت صاحب‌الزمان(عج) مخفی نخواهد ماند و این توفیقی بزرگ از سوی خداوند رحمان است که می‌بایست با عملکرد خالصانه، شکرگزارش باشیم.

برای همه همکاران گرامی آرزوی توفیق داشته و از محضر خداوند مقتدر می‌خواهیم تا ما را در این نقش‌آفرینی یاری نموده و بر باور ما نسبت به تأثیری که می‌توانیم داشته باشیم، بیفزاید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها