امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123086
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی کار گروه ساماندهی مد و لباس، در نشست کار گروه ساماندهی مد و لباس که با حضور وزیر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی کار گروه ساماندهی مد و لباس، در نشست کار گروه ساماندهی مد و لباس که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اعضا مکلف به اجرای مصوبات قانونی این کار گروه شدند. این مصوبات در حکم مصوبات هیأت دولت بوده و کلیه اعضا ملزم به اقدام قانونی این مصوبات هستند.
این مصوبات عبارتند از:

مقرر شد وزارت صنعت معدن و تجارت در جهت توسعه امر عفاف و حجاب نسبت به برنامه ریزی برای تولید آثار و چادر مشکی ایرانی با کیفیت مناسب اقدام و نتیجه را به کار گروه اعلام کند.

مقرر شد سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با همکاری کار گروه ساماندهی مد و لباس بخش بین‌المللی نمایشگاه فجر مد و لباس را به عهده گیرد.

مقرر شد وزارت صنعت، معدن و تجارت با بررسی و تجدید نظر در ضوابط با همکاری دبیر خانه کار گروه راهکارهای مواجهه و یا بهره گیری احتمالی از ظرفیت‌ برندهای خارجی این حوزه که به صورت رسمی و قانونی در کشور فعالیت می‌کنند را اتخاذ و حداکثر طی سه ماه آینده برای تصویب به کار گروه ارائه کند.

مقرر شد سازمان صدا و سیما و کمیسیون رسانه و تبلیغ در جهت فرهنگ سازی مقابله با ورود غیر قانونی محصولات مرتبط با حوزه مد و لباس این اقدام را اعلام کند.

مقرر شد کار گروه ساماندهی مد و لباس با همکاری اتحادیه سراسری پوشاک ظرف مدت سه ماه آینده نسبت به معرفی مراکز عرضه لباس‌های منطبق با الگوهای اسلامی و ایرانی اقدام کند.

مقرر شد سازمان صدا و سیما از طریق روش‌های رسانه‌ای نسبت به معرفی این مراکز اطلاع رسانی کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها