امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123103
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرغم گشت‌زنی فراوان نیروهای پلیس آمریکا در میان جشن‌های هالووین که شب گذشته برگزار شد، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرغم گشت‌زنی فراوان نیروهای پلیس آمریکا در میان جشن‌های هالووین که شب گذشته برگزار شد، در حومه «واشنگتن دی سی» دستکم سه نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و زخمی شدند، یک نفر چهارم نیز در همان نزدیکی زخمی شد اما مشخص نیست که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است یا اینکه این حوادث با یکدیگر ارتباط داشته است.

طبق گزارش روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست، سه مرد آمریکایی حدود ساعت 22:00 شب گذشته به وقت محلی در مرکز «وریزون» مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

افسران پلیس واشنگتن‌، مردم را در اطراف محل حادثه متوقف کردند و دستکم یک سلاح ضبط شد اما رعب و وحشتی در مردم به وجود آورد.

یکی از شاهدان ماجرا می‌گوید که دو گروه از افراد را دیده که با یکدیگر جدال می‌کنند و سپس صدای گلوله به گوش رسیده است و گفت که صدای جیغ و فریاد شنیده است و اعضای گروهی را دیده است که از خودروها بالا می‌روند و با یکدیگر تقابل دارند.

پیش از این، یک حادثه تیراندازی در چند مایلی شمال غربی واشنگتن در ساعت 20:45 گزارش شده است که هیچ جزئیاتی درباره آن منتشر نشده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز حوادث اینچنینی منجر می‌شود که تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قدرتمند است که نمایندگان کنگره حاضر به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا نیستند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها