امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123115
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سه روز تا انتخابات میاندوره‌ای کنگره باقی مانده است و نظرسنجی‌های گوناگون حاکی از اوضاع ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سه روز تا انتخابات میاندوره‌ای کنگره باقی مانده است و نظرسنجی‌های گوناگون حاکی از اوضاع نه چندان رضایت‌بخش دموکرات‌ها است و در این میان، اختلافات بین دموکرات‌ها نیز افزایش پیدا کرده است.

پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره (هیل)، گزارش کرد که «ریک ویلند» کاندید دموکراتیک سنا، طوماری را تنظیم کرده که در آن خواستار حذف «هری رید» از سمت ریاست اکثریت دموکرات‌های سنا شده است.

ویلند در بیانیه‌ای گفت: «این جنگی است که من قصد دارم آن را ادامه دهم. فرقی نمی‌کند که چقدر طول بکشد زیرا این یک مبارزه‌ای است که اگر کنگره می‌خواهد پول‌های بزرگ را از کنگره خارج کند و درهای پیشرفت‌ را برای تمام آمریکا بگشاید، و در این مبارزه پیروز شود، باید آن را ادامه دهد.»

کمپین وی می‌گوید که او نامه‌ای را به دیگر کاندیدای سنا ارسال کرده و از آنها خواسته که به او بپیوندند و رید را از سمتش برکنار کنند.

طبق این گزارش، در طومار توزیع شده، ویلند سه سناتور به نام‌های «الیزابت وارن»، «دیک دوربین» و «برنای سندرز» را بعنوان جایگزین‌های احتمالی رید معرفی کرده است.

با اینحال سخنگوی رید وجود چنین طوماری را رد کرده است.

«ادم جنتلسان» سخنگوی رید در بیانیه‌ای به پایگاه هیل گفت: «ناامیدی چیز زشتی است و ناراحت‌کننده است که ریک ویلند، کمپین نابخردانه خود را از طریق حمله به هم‌حزبی‌های دموکرات خود،  پیش می‌برد.»

طومار ویلند، جدیدترین دشمنی کمپین انتخاباتی بین یک کاندید دموکرات و رهبر همان حزب است و به همین منظور رید امیدوار است که یک کاندید دموکرات دیگر وارد رقابت انتخاباتی شود و شانس ویلند برای پیروزی از بین برود.

سه روز تا زمان برگزاری انتخابات میاندوره‌ای کنگره زمان باقی مانده است و در اکثر نظرسنجی‌ها، جمهوری‌خواهان از دموکرات‌ها پیشی گرفته‌اند و این احتمال می‌رود که کنترل سنا از دست دموکرات‌ها خارج شود و از به بعد است که دو سال پایانی ریاست‌جمهوری اوباما به سختی خواهد گذاشت زیرا نمایندگان جمهوری‌خواهان کنگره در اکثر موضوعات مهم پیشنهادی اوباما، با وی مخالف هستند و برای پیشبرد اهداف وی مانع‌تراشی می‌کنند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها