امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123153
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۴
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق جدول زمان‌بندی، هر ساله جزوه اطلاعات و مقررات و فرم‌های ثبت‌نام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق جدول زمان‌بندی، هر ساله جزوه اطلاعات و مقررات و فرم‌های ثبت‌نام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در نمایشگاه فرانکفورت توزیع و ثبت‌نام از این نمایشگاه آغاز می‌شود.

در سال جاری نیز این جزوه و فرم‌های ثبت‌نام در نمایشگاه فرانکفورت توزیع و همزمان با این نمایشگاه بر روی سایت نمایشگاه کتاب تهران قرار داده شده است.

مطابق جدول زمان‌بندی شده ناشران علاقه‌مند می‌توانند فرمهای مذکور را از طریق سایت WWW.TIBF.ir/Engدریافت و تا تاریخ 28 فوریه (9 اسفند 1393) نسبت به ثبت‌نام قطعی در نمایشگاه اقدام نمایند.

مطابق جزوه اطلاعات و مقررات بیست و هشتمین نمایشگاه، هزینه غرفه برای ناشران عرب به ازای هر مترمربع 50 یورو و برای ناشران لاتین 100 یورو و برای نمایشگاه‌های فرهنگی و سفارتخانه‌ها به ازای هر مترمربع 150 یورو در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، چندی پیش مکان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مصلای امام خمینی اعلام شد از این رو بزودی فازهای دیگر این نمایشگاه نیز اطلاع رسانی می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها