امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123159
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۴
تعداد بازدید: 57
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تصویربرداری فیلم ویدئویی «چند دقیقه دیرتر» به کارگردانی احمد تجری و تهیه کنندگی علی صفرخانی روزهای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تصویربرداری فیلم ویدئویی «چند دقیقه دیرتر» به کارگردانی احمد تجری و تهیه کنندگی علی صفرخانی روزهای پایانی خود را طی می کند و طی هفته آینده به پایان می رسد. گروه این روزها در چند خیابان در مرکز شهر مشغول تصویربرداری سکانس های پایانی هستند و یک خانه در حوالی طرشت لوکیشن بعدی پروژه خواهد بود. همزمان با تصویربرداری مراحل فنی نیز به تازگی آغاز شده است. کاوه ایمانی تدوین و روح ا... جعفربیگلو صداگذاری را برعهده دارند.

رضا رویگری در این فیلم ایفاگر نقش جهان است که بعد از یک مسافرت بیرون از شهر به فرزندانش خبر می رسد که او طی یک سانحه تصادف کشته شده است. بعد از شنیدن این خبر فرزندان او برای تصاحب اموال و ارثیه پدر دچار اختلاف می شوند تا اینکه... .

یوسف صیادی، مهران رجبی، پرستو صالحی، وحید شیخ زاده، امید قربانی، علی سعادتی، ناهید مقدم، علی حسینی، پرستو چیتگر، حسن اسماعیلی و امیر دهبان دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند که تاکنون تمامی آنان مقابل دوربین رفته اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها