امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123167
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۴
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «اسرار طبیعت» نوشته «آنجلا ویکلز» با ترجمه «شهلا افشار سلیمانی» و عکاسی «دیو کینگ»، در سال 1376 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «اسرار طبیعت» نوشته «آنجلا ویکلز» با ترجمه «شهلا افشار سلیمانی» و عکاسی «دیو کینگ»، در سال 1376 برای نخستین بار در گروه سنی «ج» و «د» منتشر شد و اکنون در ششمین مرحله چاپ شمارگان آن به 55 هزار نسخه رسید.

بر اساس این گزارش، کتاب «پیدا و نهان در طبیعت» ترجمه «مجید عمیق» در مرحله چاپ سوم با 50 هزار نسخه و «آب و گردش آن در طبیعت» ترجمه «محمدجواد میرهادی» برای سومین بار با شمارگان 45 هزار نسخه تجدید چاپ شد.

همچنین «چشم و بینایی» به نویسندگی «استیو پارکر» و ترجمه «رویا دُراتی» برای پنجمین بار با شمارگان 43 هزار نسخه منتشر شد و «رنگ در دنیای حیوانات (دنیای شگفت انگیز رنگ)» پدیدآوردندگان سالی و آدرین مورگان و ترجمه «مجید عمیق» برای چهارمین بار چاپ شد و شمارگان آن از 40 هزار نسخه گذشت.

بنابر این گزارش، کتاب‌های «تغذیه و گوارش» نوشته «استیو پارکر» و ترجمه «پریسا خسروی» و «ماهیان تا خزندگان» به نویسندگی «لیونل بندر» و ترجمه «سیمین معزی متین» هر دو برای گروه سنی «د» و «ه» برای چهارمین بار منتشر شد و شمارگان آن به 40 هزار نسخه رسید.

گفتنی است، کتاب «قلب ما دستگاه گردش خون ما» نوشته «سیمور سیمون» و ترجمه «سیروس طاهباز» برای سومین دفعه با شمارگان 35 هزار نسخه و «نقش اندام حیوانات در طراحی ابزارها» به نویسندگی «دیوید برنی» و ترجمه «مجید عمیق» برای چهارمین دفعه و شمارگان 33 هزار نسخه از جمله کتاب‌هایی است که به تازگی تجدید چاپ شده است، همچنین کتاب «دنیای شگفت انگیز حشرات در زیر میکروسکوپ» نوشته «جوی فرانسیس»، تصویرگری «نیل لوید» و ترجمه «مجید عمیق» برای گروه سنی «د» در چهارمین مرحله چاپ شمارگان آن به مرز 25 هزار نسخه رسید.

بر اساس این گزارش، در عین حال 6 کتاب «سیارات دور»، «سیارات نزدیک»، «ستارگان دنباله‌دار و سیارک‌ها»، «ستارگان و کهکشان‌ها»، «خورشید» و «کره‌ ماه» از مجموعه (کاوش در فضا) به نویسندگی «یان گراهام» و ترجمه «مجید عمیق» در چاپ چهارم شمارگان آن به 21 هزار رسید.

در این میان کتاب «دنیای شگفت انگیز کاغذ» به نویسندگی و طراحی «رامین رازانی» و ترجمه «موگه رازانی» برای سومین بار تجدید چاپ شد و شمارگان آن نیز به 17 هزار نسخه رسید، همچنین کتاب‌های «زنجیره‌های غذا در طبیعت» نوشته اِما لینچ، ریچارد و لوئیس اسپیلسبری و ترجمه مجید عمیق و «انسان و طبیعت (پدافند غیرعامل)» نوشته مجید عمیق هر دو در دومین مرحله چاپ با شمارگان 15 هزار نسخه تجدید چاپ شد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها