امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123178
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۴
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «اگر عزت به قهوه‌خانه نیاید» درباره‌ی قهوه‌خانه‌ای در یک آبادی است؛ مکان امن پیران آن آبادی است و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «اگر عزت به قهوه‌خانه نیاید» درباره‌ی قهوه‌خانه‌ای در یک آبادی است؛ مکان امن پیران آن آبادی است و قهوه‌چی آن قهوه‌خانه، همبازی گریز آنان از مرگ‌های قریب الوقوع. اما در یک روز عزت به قهوه‌خانه نمی‌آید و نبود او نظم زندگی آبادی را به هم می‌ریزد و ... .
 
مدیر شبکه مستند درباره مستند «اگر عزت به قهوه‌خانه نیاید» که سید عزت الله ضرغامی، رییس صدا و سیما درباره آن نظر داشته، گفته است: مستند «اگر عزت به قهوه خانه نیاید» اثری بود که ضرغامی به شوخی می‌پرسید آیا من همان عزتم و ما هم به او گفتیم نه این عزت با شما تفاوت دارد، او عزت قهوه‌چی است که در ماسوله یک قهوه‌خانه را اداره می‌کند. منطقه‌ای که زمستان‌ها فقط همین یک قهوه‌خانه را دارد. موضوع این مستند مربوط به زمانی است که عزت نمی‌آید و قهوه خانه بسته است و همه اهالی ماسوله کلافه می‌شوند.
 
مدیر شبکه مستند تاکید کرد: بنابراین مستند ساز به موضوعی که کسی به آن اهمیت نمی داد توجه کرده و اینجا همه می فهمند عزت برای کسی اهمیتی نداشت، چطور با غیبتش محاسبات روزانه همه را به هم می زند.

 این مستند از مجموعه «یک زندگی» به تهیه‌کنندگی دکتر جواد ظهیری انتخاب شده است و در هفته فیلم فرشاد فدائیان یکشنبه، 11 آبان ماه ساعت 18 و در قالب برنامه «شب‌های مستند» پخش و سپس با حضور سعید قطبی‌زاده نقد و بررسی خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها