امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12318
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، پی‌کی‌سینها (‌P.K.SINHA‌) قائم مقام وزیر کشتیرانی هند، در این سفر ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، پی‌کی‌سینها (‌P.K.SINHA‌) قائم مقام وزیر کشتیرانی هند، در این سفر طی نشستی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: دولت هند در این بندر مسائل مدیریت پورت اپراتور بندر چابهار در وضعیت فعلی، تجهیز و مدیریت فاز دوم ترمینال طرح توسعه بندر شهید بهشتی و توسعه و تجهیز و مدیریت فازهای نهایی را پیگیری می‌کند.

قائم مقام کشتیرانی هند ضمن ابراز خوشحالی از سفر به بندر چابهار تصریح کرد: چابهار بهترین مکان برای دسترسی به کشورهای آسیای میانه است زیرا این بندر مطمئن‌ترین و نزدیک‌ترین بندر برای کشورهای آسیای میانه است و ما مطمئنیم با توسعه این بندر اقتصاد این منطقه شکوفا خواهد شد و هند در این زمینه همکاری های لازم را به عمل خواهد آورد.

وی اضافه کرد: کاملاً از سرمایه گذاری در بندر چابهار استقبال می‌کنیم و از سرمایه‌گذاری دریغ نمی‌کنیم.

قائم مقام وزیر کشتیرانی هند تصریح کرد: پیشنهاد‌های دولت ایران برای سرمایه‌گذاری در توسعه بندر شهید بهشتی چابهار حتماً به دولت هند انعکاس داده می‌شود و امیدواریم نتایج این نشست‌ها مثبت باشد.

این هیأت هندی همچنین بازدیدی از پروژه راه‌آهن چابهار - زاهدان - مشهد داشتند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها