امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123198
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۴
تعداد بازدید: 33
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره اظهارات اخیر جان کری ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره اظهارات اخیر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 گفت: به نظر می‌رسد کوتاه آمدن طرف ایرانی در برابر غربی‌ها موجب گستاخی آنها شده است.

وی به سوءاستفاده غرب از نرمش قهرمانانه ایران اشاره کرد و اظهار داشت: ایران صرفا به دنبال شفاف‌سازی بوده و یک تغییر روش جهت اعتماد سازی در سیاست‌های خود داده است و به هیچ عنوان از خطوط قرمز کوتاه نمی‌آید.

آصفری از عدم تمایل جمهوری اسلامی به تمدید مذاکرات پس از سوم آذر در صورت نتیجه‌بخش بودن آن سخن گفت و افزود: غرب باید متوجه باشد که ایران بر مبنای اعتمادسازی گام برداشته و صرفا فرصتی برای توافق به دو طرف داده است.

وی با تاکید بر ممانعت ایران از تعیین زمان توسط غرب برای توسعه و پیشرفت صنعت هسته‌ای کشورمان گفت: اگر غربی‌ها از این فرصت باقیمانده استفاده نکرده و خواسته‌های کشور را تمکین نکنند ایران میلی به تمدید زمان مذاکرات نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: اگر مذاکرات نتیجه‌بخش نبود ایران به سرعت برای راه‌اندازی 190 هزار سو اقدام خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها