امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123242
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۴
تعداد بازدید: 89
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام تاسوعا ، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام تاسوعا ، عاشورا و اربعین حسینی(ع) که می‌خواهند به صورت انفرادی به عتبات عالیات سفر کنند، تنها در صورت داشتن ویزا می‌توانند عازم عراق شوند و بدون دریافت ویزا در نقاط مرزی کشور حاضر نشوند.

سازمان حج و زیارت در این اطلاعیه تأکید کرد: متقاضیان اعزام انفرادی به عتبات عالیات در این ایام تنها از مرزهای مهران، چزابه و شلمچه می‌توانند به عراق سفر کنند.

همچنین در این اطلاعیه تصریح شده است: معافیت پرداخت هزینه خدمات  بیمه ای و همچنین خدمات پزشکی هلال احمر تنها در خصوص زائران ایام اربعین حسینی(ع) اعمال خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: زائران عتبات عالیات تنها در صورت اعزام در قالب کاروان‌های تحت پوشش سازمان حج و زیارت از پوشش امنیتی در عراق برخوردار خواهند بود.

برنامه ریزی‌های سازمان حج و زیارت برای اعزام زائران ایام اربعین حسینی(ع) در حال انجام است و به زودی نحوه ساماندهی زائران برای اعزام به عراق در این ایام در اطلاعیه‌های بعدی این سازمان اعلام خواهد شد.

پیش ثبت نام عتبات عالیات از دهم آبان آغاز شده و تا 20 آبان ادامه دارد و متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام اربعین می توانند در این دوره از پیش ثبت نام ها برای اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار