امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123256
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۹
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با وجود سال‌ها تحریم علیه ایران، گرم شدن کوتاه مدت روابط سیاسی با غرب باعث جلب نظر ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با وجود سال‌ها تحریم علیه ایران، گرم شدن کوتاه مدت روابط سیاسی با غرب باعث جلب نظر جهانگردان به حضور در ایران شده است.

«خبرگزاری فرانسه» امروز (یکشنبه) با انتشار این گزارش به نقل از «پایوتر چوالبا» گردشگر لهستانی درباره حضور خود در ایران نوشته است: «قبل از حضور در ایران تصور تاریکی از این کشور داشتم. ایران دارای 2 وجهه است. یکی را رسانه‌ها ایجاد کرده‌اند و دیگری واقعیت موجود است. وقتی شما داخل ایران می‌شوید همه قصد کمک به شما را دارند و به شما لبخند می‌زنند. این فوق‌العاده است.»

در ادامه این گزارش ضمن اشاره به حضور زوار کشورهای همسایه در بازدید از ایران به روایت دیگر جهانگردان غربی از ایران اشاره شده است.

«توماس» مهندس آلمانی شهر اشتوتگارت نیز در باره امنیت و گرمی ایرانیان گفت از این کشور در رسانه‌ها آن‌هم فقط اخبار موضوع هسته‌ای را شنیده است .

وی در این زمینه افزود: «آنچه که ما می‌بینیم کاملا متفاوت از آنچه است که می‌شنویم. مردم ایران بسیار مهمان نواز و کنجکاو هستند. ایران کشوری امن است. امنیت در این کشور حتی از برخی کشورهای اروپایی نیز بیشتر است.»

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها