امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12326
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 122
به گزارش فارس به نقل از سی ان ان، در حالی که هفته قبل اخباری در مورد طراحی اولین برنامه همراه برای عینک گوگل منتشر شده بود و این مساله نگرانی های ...

به گزارش فارس به نقل از سی ان ان، در حالی که هفته قبل اخباری در مورد طراحی اولین برنامه همراه برای عینک گوگل منتشر شده بود و این مساله نگرانی های فراوانی را در مورد نقض حریم شخصی کاربران و تبدیل این عینک به ابزار سوءاستفاده اخلاقی به وجود آورده بود گوگل چند ساعت قبل رسماً اعلام کرد که جلوی نصب برنامه های دارای محتوای هرزه نگارانه را بر روی عینک گوگل خواهد گرفت.

عینک گوگل که دارای امکاناتی برای دسترسی به اینترنت، استفاده از تلفن همراه و مشاهده عکس و ویدیو و اطلاعات بیشتر در مورد محیط اطراف است، با واکنش های متفاوت و گاه متضادی مواجه شده است.

این شرکت همچنین به برنامه نویسان مختلف امکان داده تا برای عینک یاد شده برنامه هایی طراحی کنند. حال گوگل بخشی در مورد سیاست گذاری استفاده از عینک مذکور اضافه کرده که بر اساس آن افرادی که برنامه های دارای محتوای هرزه نگارانه برای عینک گوگل طراحی کنند، مجازات خواهند شد.

این تحول در حالی رخ می دهد که بیش از ده هزار نفر از صفحه برنامه مستهجن طراحی شده بازدید کرده و تعدادی از آنها آن را بارگذاری کرده اند.
شرکت سازنده برنامه مستهجن یاد شده می گوید از قواعد جدید گوگل پیروی کرده و قصد دارد برنامه جدیدی طراحی کند که فاقد محتوای جنجالی باشد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها