امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123279
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان جوانان حزب اسلامی کار در بیانیه‌ای به مناسبت 13 آبان آورده است: 13آبان یادآور یکی ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان جوانان حزب اسلامی کار در بیانیه‌ای به مناسبت 13 آبان آورده است: 13آبان یادآور یکی دیگر از حماسه آفرینی های ملت بزرگ ایران است. در طول دو قرن اخیر این کشور همواره با دو مشکل استعمار خارجی و استبداد داخلی روبرو بوده است. ملت ایران گاه استعمار را مشکل اصلی دیده و گاه استبداد را. همواره کشورهای استعمارگر چشم طمع به این مملکت داشتند.

این بیانیه می‌افزاید: استعمار غربی همواره ایران را به عنوان یکی از مناطق استراتژیک برای گسترش غارت و چپاول خود می‌دیده است. لکن انقلاب مردم ایران خواب را از چشم استعمارگران ربود لذا ریشه استعمار غربی در ایران برای همیشه خشکید.

این بیانیه ادامه می‌دهد: 13آبان از آن رو که صحنه نقش آفرینی جوانان این مرز و بوم است٫ارزشی دوچندان می یابد. جوانان موقعیت شناس ایران عزیز که اگرچه استعمار خارجی را بیرون راندند و یکی از مشکلات این کشور را مرتفع ساختند و در سالهای اخیر تلاش خود را در جهت بسط آزادی و عدالت در داخل کشور قرار دادند؛ لکن همچنان در برابر نیت های پلید خارجی نیز بیدار هستند.

«انتخابات پرشکوه 24خرداد یکی از تلاشهای پرشمار این جوانان است. نگاه توأمان حمایت آمیز و منتقد جوانان به دولتی که در طول یک سال و اندی اخیر تلاشهای ارزنده ای در جهت کاهش مشکلات مردم داشته است همچنان مستمر خواهد بود. حمایت از دولت به دولت در راستای ادامه موفقیتها و رفع کاستیهای پس از انتخابات تا پایان ادامه خواهد داشت.»

در پایان این بیانیه آمده است: اینک ما اعضای سازمان جوانان زیرمجموعه حزب اسلامی کار٫ از مجموعه احزاب اصلاح طلب کشور 13آبان را گرامی داشته و جوانان غیور ایران عزیز را به حضور گسترده در این روز دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها