امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123280
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت عاشورای حسینی (ع) و یوم‌الله سیزدهم آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت عاشورای حسینی (ع) و یوم‌الله سیزدهم آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: بی تردید از آن روزی که ندای حق طلبی خون خدا در دشت کربلا طنین انداز شد، بانگ استکبار ستیزی و شهادت طلبی در طول تاریخ به گوش می رسد . روزی این خروش خونین از حنجره ی فرزند زهرای مرضیه(س) در برابر لشگریان یزید برخاست و روزی دیگر هیهات من الذّله از حلقوم عاشقان و شیفتگان حسین بن علی (ع) و پیروان مکتب عاشورایی امام خمینی (ره) بر می خیزد.

این بیانیه می‌افزاید: سیزدهم آبان در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ، نقطه عطفی است که از خلق یک حماسه نیز فراتر است و امسال این تقارن زیبا دل هر دلداده ای را به مکتب عاشورا ، متوجه آن ندای همیشه جاودان « هیهات من الذّله» می نماید. پیام هدایتگر مکتب عاشورا که بر لسان خمینی کبیر ( ره ) جاری شد ، نسل های این سرزمین عاشورایی را دوباره با ظلم ستیزی و شهادت طلبی پیوند زد.

این بیانیه ادامه می‌دهد: امروز آمریکا و همه سلطه جویان دنیای کنونی می دانند که فرزندان رشید ایران اسلامی دست از مبارزه و پیکار با استکبار نخواهند کشید و حق طلبی را آرمان جاودان انقلاب اسلامی که منبعث از فرهنگ عاشوراست می دانند.

«اگر زمان عوض شود و اگر نسل ها در پی یکدیگر بیایند و اگر صحنه قیام عوض شود ، آرمان قیام عاشورا که نهفته در قلوب محبین حضرت سید الشهدا است عوض نخواهد شد.»

جامعه اسلامی مهندسین ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام عزای حضرت سید و سالار شهیدان ، ابا عبدلله الحسین (علیه السلام)، در آستانه عاشورای حسینی و فرا رسیدن یوم ا... سیزدهم آبان ، ملت غیور ایران و بویژه نسل جوان و دانشجویان و دانش آموزان سرافراز را به حضور پرشور در آیین های گرامیداشت عاشورای حسینی و تظاهرات سراسری 13 آبان و طنین انداز ساختن شعار« هیهات من الذّله » و نمایش قهرمانانه سازش ناپذیری در برابر استکبار جهانی دعوت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها